Lokalklubbar

Finns det ingen klubb där du bor? Läs mer om hur du kan starta en.

Här hittar du kontaktuppgifter till alla sufklubbar runtom i Sverige. Vissa klubbar har egna hemsidor med nyheter och andra går att följa tex på facebook.

SUF Stockholm:

Mail: stockholm@suf.cc
Hemsida

SUF Uppsala:
Mail: uppsala@suf.cc

SUF Göteborg:
Mail: goteborg@suf.cc

SUF Malmö:
Mail: malmo@suf.cc

SUF Uddevalla:
Mail: uddevalla@suf.cc

SUF Helsingborg:
Mail: helsingborg@suf.cc

SUF Jönköping:
Mail: jonkoping@suf.cc

SUF Lund
Mail: lund@suf.cc

SUF Norrköping:
Mail: norrkoping@suf.cc

SUF Örebro:
Mail: orebro@suf.cc

SUF Karlstad
Mail: karlstad@suf.cc